Aktuality

Na sobotu 23. ledna pro Vás chystáme další představení oNDLine!

V 10:00 hodin pouštíme záznam legendární pohádky Alibaba a čtyřicet loupežníků, který jsme si exkluzivně pro tento den zapůjčili z archivu České televize. 

Pro spuštění použijte tento odkaz: Alibaba a čtyřicet loupežníků - YouTube

 

Z důvodu nařízení vlády v souvislosti s COVID 19 se dne 4. února 2021 ruší představení Dejvického divadla Dealer's Choice. O náhradním termínu se v současné době jedná.

V sobotu 16. 1. začínáme s našim pravidelným vysíláním z divadelního archívu. V časovém rozmezí mezi 10:00 - 12:00 hodin všeho nechte a pusťte si pohádkovou inscenaci Velbloud, ryba, slepice aneb Námořnická historie na našem youtube kanále! 

Ve spolupráci s profesionálními filmaři nově natáčíme oblíbenou Pohádku o Raškovi, kterou vám spolu s dalšími inscenacemi pustíme online v průběhu února. Termíny a časy ještě upřesníme, do té doby si můžete pošmourné zimní večery zpříjemnit sledováním ostatních pohádek na našem YouTube s názvem Naivní divadlo Liberec Dětem.

 

 

Do nového roku jsme v Naivním divadle vstoupili pěkně zostra! Nejenže pro vás tento týden nově natáčíme záznam legendární Pohádky o Raškovi, ale také jsme zahájili zkoušení nové loutkové inscenace Lišák Renard.