Aktuality

Vážení diváci, Naivní divadlo prodává vstupenky do Sálu i Studia v plné kapacitě. Při příchodu do divadla musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:
 
- doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
- doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
- ve výjimečných případech absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem (test k zakoupení v pokladně),
- doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce,
- aplikaci očkování proti Covid-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.
 
Všichni přítomní v divadelní budově musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Výjimkou je konzumace v divadelním baru.
 
Děkujeme předem za respektování těchto pravidel a těšíme se na viděnou v Naivním divadle!

Máme velkou radost! Během letních prázdnin byla v našem divadelním sále dokončena výměna zvukového systému. Současná digitalizace ozvučení navázala na výměnu zvukového pultu, která proběhla již v roce 2016. Lze tak říci, že stávající vybavení nyní splňuje nároky a potřeby profesionálního divadla.

Výměna zvukového systému byla realizována díky účelové dotaci z rozpočtu Libereckého kraje pro oblast Kultury, památkové péče a cestovního ruchu č. OLP/1223/2021. Libereckému kraji velice děkujeme!

V sobotu 18. září se zúčastníme Mezinárodního festivalu DIVADLO PLZEŇ, výběrové přehlídky, která každoročně nabízí to nejlepší, co v uplynulé sezóně v českých i moravských divadlech vzniklo.

Na tento prestižní festival jsme byli pozváni s inscenací Kabinet zázraků neboli Orbis pictus (režie Michaela Homolová), která vznikla na motivy stejnojmenné Komenského učebnice a je jakýmsi divadelním úvodem do fungování naší planety. V Plzni ji uvedeme v 11:00 a 14:30 hodin na Malé scéně Nového divadla. 

V sobotu 18. září u nás přivítáme loutkoherečku Janu Vyšohlídovou z královéhradeckého Divadla U staré herečky. V 10:00 hodin se můžete těšit na inscenaci Prostě žába, loutkovou grotesku z českých vodstev, hájů a měst, určenou dětem od tří let. 

Vážení diváci,

představení Dealer´s Choice Dejvického divadla se uskuteční ve čtvrtek 23. září 2021 v 19:30 hodin. Jedná se o náhradní termín za v minulosti zrušená představení. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Těšíme se na viděnou!