Aktuality

Vážení diváci,

vzhledem k onemocnění v hereckém souboru dochází ke změně tituluv sobotu 22. ledna 2022 v 10:00 i v 15:00 hodin uvedeme v sále NDL inscenaci BUDULÍNEK pro děti od 4 let (místo původně plánovaných představení Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny a Pohádky o LIAZce) . V případě, že Vám náhradní titul nevyhovuje, vrátíme Vám vstupné, a to na pokladně našeho divadla nejdéle do 31. ledna 2022. Pro vrácení vstupného je nutné předložit Vámi zakoupené vstupenky.

Otevírací doba pokladny je pondělí-pátek od 10:00 do 17:00 hodin nebo jednu hodinu před začátkem představení. Telefon: 485 253 611.

Děkujeme za pochopení.

O hodině navíc

Vážení a milí diváci,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci se od pondělí 22. 11. 2021 mění podmínky pro vstup do divadel.

Aktuálně do Naivního divadla mohou při představeních pro veřejnost bez omezení děti do 12 let a osoby s dokončeným očkováním či s potvrzením o prodělané nemoci v posledních 180 dnech. Mládež ve věku 12–18 let může do divadla po prokázání se negativním PCR testem. Splnění těchto podmínek budeme kontrolovat při vstupu do budovy prostřednictvím mobilní aplikace „čTečka“. Je proto nutné, aby Vaše potvrzení obsahovala dostatečně čitelný QR kód, a to zejména u tištěných potvrzení.

Všichni přítomní v divadelní budově musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2. Výjimkou je konzumace v divadelním baru.

Věříme, že většinu našich návštěvníků ani tato omezení neodradí od návštěvy divadla, ba naopak. Málokterý veřejný vnitřní prostor je nyní v České republice z pohledu infekce covid-19 bezpečnější než divadelní sál.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v Naivním divadle Liberec.

Chystáme pro vás novou inscenaci! 

První novinkou tohoto roku bude v Naivním divadle inscenace Žabí zámek, jejíž premiéra se uskuteční v sobotu 12. února v 17:00 hodin. Divadelní verzi stejnojmenné knihy norského spisovatele a filozofa Josteina Gaardera v NDL připravuje režisérka Markéta Sýkorová ve spolupráci s výtvarníky Janem Brejchou a Zuzanou Ševčíkovou. Snově pohádková výprava malého Štěpána a skřítka Umpina do království žab a mloků je určena především dětem nejmladšího školního věku. 

Po více než roce se k nám na jeviště vrací oblíbená pohádka Čarovná rybí kostička. Zatímco v době pandemie ji mohli diváci sledovat pouze na dálku v rámci našeho oNDLine vysílání, nyní si tuto inscenaci společně užijeme naživo v divadle. V týdnu od 18. do 20. ledna hrajeme pro žáky z mateřských a základních škol, pro rodiče s dětmi pak v sobotu 5. února v 10:00 a 15:00 hodin. 

 

Moderovaný divadelní koncert, který je zároveň neotřelým hudebním kvízem při příležitosti jednoho trestuhodně opomenutého výročí. Tak by šlo v kostce charakterizovat studiovou inscenaci Jukebox, která se po své zářijové premiéře stala skutečným hitem našeho repertoáru pro mládež a dospělé. Jednotlivé písničky si posluchači volí sami v obřím divadelním jukeboxu, zvolené hudební šlágry jsou navíc doprovázeny živými divadelními klipy. První Jukebox v roce 2022 uvedeme v pátek 25. února v 19:30 hodin!