Aktuality

Vážení diváci, Naivní divadlo prodává vstupenky do Sálu i Studia v plné kapacitě. Při příchodu do divadla musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:
 
- doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
- doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
- ve výjimečných případech absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem (test k zakoupení v pokladně),
- doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce,
- aplikaci očkování proti Covid-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.
 
Všichni přítomní v divadelní budově musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Výjimkou je konzumace v divadelním baru.
 
Děkujeme předem za respektování těchto pravidel a těšíme se na viděnou v Naivním divadle!

Zatímco loňského ročníku festivalu Přelet nad loutkářským hnízdem jsme se kvůli proticovidovým opatřením mohli zúčastnit pouze virtuálně, letos už se do Prahy chystáme opět naživo. Vůbec poprvé před pražským publikem uvedeme na tomto festivalu naše dvě novinky. V pátek 5. listopadu ve 20:30 hodin se diváci mohou těšit na divadelní koncert Jukebox, v sobotu 6. listopadu v 10:00 hodin zahrajeme dětem od 6 let loutkovou komedii Lišák Renard. To vše ve velkém sále Divadla Minor. Vstupenky je možné zakoupit zde

Letošní NOC DIVADEL připadá na sobotu 20. listopadu a vy si ji s námi můžete užít po celý den. Připravili jsme program pro diváky napříč všemi věkovými kategoriemi, od nejmenších až po dospěláky. V 10:00 hodin uvedeme naši novou loutkovou inscenaci Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny!, na kterou naváže workshop Vyrob si svou loutku v ateliéru NDL. V 17:00 hodin se starší děti od 8 let mohou těšit na představení Hvězdný posel a procházku divadelním zákulisím. Večer pak bude patřit dospívajícím a dospělým, ve 20:00 hodin začíná náš divadelní koncert Jukebox

Od 18. října až do konce roku si můžete ve foyer našeho divadla prohlédnout jedinečnou výstavu HZA A TELONA BAŽANT – KOSTI TMY: Grafika a fotografie z monochromatického universa Erbena, Malého lesa a Města, kam se ztrácí hračky.

Slavnostní Zastavení na výstavě proběhne v rámci Večera v Naivním v pondělí 18. října ve 20:30 hodin ve foyer Naivního divadla.

 

Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oblasti loutkového divadla převzal v sobotu 9. 10. dlouholetý umělecký šéf a režisér Divadla Alfa a zároveň častý spolupracovník Naivního divadla Liberec, Tomáš Dvořák.