Aktuality

Sobotní Budulínek na náměstí Dr. E. Beneše byl stoprocentně připravený, naději na jeho hraní však těsně před začátkem nekompromisně spláchla silná bouřka s přívalovým deštěm. Naštěstí se podařilo scénu, zvukovou i světelnou aparaturu před deštěm uchránit. V sobotu 4. července 2020 v 18:00 hod. budou na náměstí 2 představení - Jak chodil Kuba za Markytou a Tři přadleny. V obou účinkuje Markéta Sýkorová a my se na vás všechny těšíme!

Nejnovější publikace o Naivním divadle Liberec, o mezinárodním festivalu MATEŘINKA a logo NDL z lipového dřeva, jsou od úterý 23. června 2020 uloženy ve schránce základního kamene nového domu pro seniory ROSA budovaném v centru Liberce.

Ředitel Naivního divadla, Stanislav Doubrava, se zařadil mezi nepočetnou skupinu občanů, jimž byla udělena Medaile města Liberec. Toto čestné ocenění se udílí za občanské zásluhy o město Liberec v jakémkoli oboru lidské činnosti či za celoživotní zásluhy.

V sobotu 13. června odešel bývalý dlouholetý člen souboru Naivního divadla, Matěj Kopecký.

Budeme hrát na náměstí. Přijďte zhlédnout v sobotu 27. června od 20:00 hod. Budulínka a 4. července od 18:00 hod. Jak chodil Kuba za Markytou na náměstí Dr. E. Beneše.