Aktuality

Vážení a milí diváci,

vzhledem k vládním nařízením ruší Naivní divadlo Liberec všechna představení do odvolání.

Zakoupené vstupenky na všechna zrušená představení lze vrátit na pokladně NDL až po otevření divadel a zahájení předprodeje vstupenek. V současné době je pokladna NDL UZAVŘENA. 

Omlouváme se za komplikace a těšíme se co nejdříve opět na viděnou v Naivním divadle!

Přátelé Naivního divadla, vzhledem k opatřením vlády nemůžeme hrát, tak tedy otevíráme opět náš youtube kanál, kde si můžete neomezeně pouštět naše inscenace. Je to sice slabá náplast, ale věříme, že všechno dobře dopadne a uvidíme se brzy u nás v divadle.

https://www.youtube.com/channel/UCUXA4KvsudVekDQ9IZtPINg

Kromě představení se můžete podívat i na báječný dokument Naivní divadlo Liberec, který vznikl k loňskému 70. výročí jeho vzniku.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/12547851333-naivni-divadlo/

 

Naivní divadlo je sice stále zavřené, ale jsme tu pro Vás online. Na letošní Noc divadel v sobotu 21. listopadu připravujeme speciální noční pouť divadelním zákulisím. A protože si v těchto dnech připomínáme 210. výročí narození Karla Hynka Máchy, zpřístupníme na našem YouTube kanálu (zde) také záznam inscenace Pouť krkonošská.

Naivní divadlo Liberec se připojuje k výzvě neziskové organizce Díky, že můžem, z. s. Stejně jako řada významných budov po celé České republice se i naše divadlo dnes, 17. listopadu 2020 přesně v 17:11 hodin, symbolicky zahalilo do barev české trikolory. Připomínáme si tak události 17. listopadu, ke kterým došlo před jednatřiceti a jednapadesáti lety. 

Hra Víta Peřiny „Komáři se ženili aneb Ze života obtížného hmyzu“ se s úspěchem hraje nejen u nás v Naivním divadle, ale nějaký čas také v rozhlase! Pohádka z dílny Českého rozhlasu získala nyní na prestižní mezinárodní soutěži Prix Ex Aequo 2020 hlavní cenu za nejlepší rozhlasovou hru pro děti a mládež!