Aktuality

O hodině navíc

Vážení a milí diváci,

vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci se od pondělí 22. 11. 2021 mění podmínky i pro vstup do divadel.

Aktuálně do Naivního divadla mohou při představeních pro veřejnost bez omezení děti do 12 let a osoby s dokončeným očkováním či s potvrzením o prodělané nemoci v posledních 180 dnech. Mládež ve věku 12–18 let může do divadla po prokázání se negativním PCR testem.

Věříme, že většinu našich návštěvníků ani tato omezení neodradí od návštěvy divadla, ba naopak. Málokterý veřejný vnitřní prostor bude nyní v České republice z pohledu infekce covid-19 bezpečnější než divadelní sál.

Pokud však máte zakoupené vstupenky na některá z našich představení a nová nařízení Vám znemožňují divadlo navštívit, peníze Vám vrátíme na pokladně Naivního divadla.

Vrácení vstupného je vstřícný krok ze strany našeho divadla, podle § 9 pandemického zákona (zákon č. 94/2021 Sb.) není pořadatel kulturní akce povinen vstupné vracet osobám, které nejsou schopné doložit splnění podmínek dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví.

Nicméně neváhejte prosím využít i toho, že vstupenky jsou přenosné a můžete je věnovat někomu z Vašich blízkých, kdo do divadla momentálně smí bez omezení.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v Naivním divadle Liberec.

Ve čtvrtek 25. listopadu se zúčastníme úvodního ročníku FESTIVALU RADOSTI v Brně. Jedná se o nově koncipovanou divadelní přehlídku pro děti, teenagery a dospělé, která svým názvem navazuje na stejnojmenný festival, který měl v Divadle Radost dříve svou tradici. Na festivalu s radostí zahrajeme hned dvakrát naši loutkovou komedii Boj o oheň, a to v 10:30 hodin pro školy a v 17:00 hodin pro diváky z řad veřejnosti.

Řekl bych nějakej vtip...

S listopadem se rozloučíme opravdu stylově! Po dlouhém roce a půl, kdy to kvůli covidu nešlo, vám opět zahrajeme komedii pro náctileté a jejich rodiče Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy (fear, uncertainty & doubt).

A to není zdaleka všechno! Po představení se těšte na folk-rockový koncert kapely Poslední šance Míry Ošance

Uvidíme se v pondělí 29. listopadu v 19:30 hodin v Naivním divadle! Vstupné 150 Kč. 

Ke konci roku jsme si pro naše malé i velké diváky přichystali překvapení. Po delší době se na našem jevišti opět objeví legendární inscenace z pera autorky Ivy Peřinové podle literární předlohy bratří Grimmů VÁNOCE S KULIŠÁKEM. Pohádka o přátelství myšky Elišky, ptáčka Jarabáčka a uzené klobásy, jejíž děj vrcholí na Štědrý večer, se s krátkými odmlkami drží v našem repertoáru již 25 let! Hrajeme v sobotu 4. prosince v 15:00 hodin a také v sobotu 18. prosince v 10:00 hodin. 

Srdečně Vás zveme na tradiční vánoční vystoupení libereckého folklorního souboru JIZERA a dětské JIZERKY "Štěderej večer nastal aneb Veselé obrázky vánoční", které se uskuteční v sobotu 18. prosince 2021 v 15:00 a 18:00 hodin v Sále Naivního divadla Liberec. Přijďte pobejt!