Aktuality

Režisér Tomáš Dvořák, který s Naivním divadlem pravidelně a úspěšně spolupracuje, obdržel 28. října velmi prestižní ocenění – Cenu Ministerstva kultury za přínos v oblasti divadla.

Vážení a milí diváci!

Vzhledem k vládním nařízením ruší Naivní divadlo Liberec všechna představení do 3. listopadu 2020. 

Zakoupené vstupenky na všechna zrušená představení lze vrátit na pokladně NDL až po otevření divadel a zahájení předprodeje vstupenek. V současné době je pokladna NDL UZAVŘENA. 

Omlouváme se za komplikace a těšíme se co nejdříve opět na viděnou v Naivním divadle!

Přátelé Naivního divadla, vzhledem k opatřením vlády nemůžeme hrát, tak tedy otevíráme opět náš youtube kanál, kde si můžete neomezeně pouštět naše inscenace. Je to sice slabá náplast, ale věříme, že všechno dobře dopadne a uvidíme se brzy u nás v divadle.

https://www.youtube.com/channel/UCUXA4KvsudVekDQ9IZtPINg

Kromě představení se můžete podívat i na báječný dokument Naivní divadlo Liberec, který vznikl k loňskému 70. výročí jeho vzniku.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/12547851333-naivni-divadlo/

 

Foto: Bohdan Holomíček

Vážení diváci,

vzhledem k nařízením vlády jsme museli zrušit také již jednou přeloženou premiéru inscenace Boj o oheň. Nový termín bude upřesněn později.

Vstupenky lze vrátit na pokladně NDL až po otevření divadel a zahájení předprodeje vstupenek. V současné době je pokladna NDL UZAVŘENA.

Děkujeme za pochopení.

Náhradní termín představení Dejvického divadla Dealer´s choice je 4. února 2021 v 19:30 hodin, již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, lze vstupenky vrátit na pokladně NDL, nejdéle však do 31. října 2020.

POZOR ZMĚNA: Z důvodu vládních nařízení je od 22. 10. pokladna NDL UZAVŘENA. Vstupenky bude možné vrátit až po otevření divadel a zahájení předprodeje vstupenek.