Aktuality

Vážení diváci,

s politováním Vám oznamujeme, že představení Dejvického divadla Elegance molekuly dne 4.února 2023 v 19:30 hodin se ruší.
Důvodem ke zrušení je nemoc Veroniky Khek Kubařové.

Vstupenky na představení zůstávají v platnosti, představení bude nahrazeno v průběhu roku 2023 dle možností Dejvického divadla. Na domluvě náhradního termínu usilovně pracujeme.
V případě zájmu je možné vrátit vstupenky na představení od pondělí 6.února 2023 do pokladny Naivního divadla. 

Mnohokrát Vám děkujeme za pochopení.

 

Milí diváci,

z důvodu vážného onemocnění člena hereckého souboru DNE 11. 2. V 10:00 HODIN RUŠÍME PŘEDSTAVENÍ BUDULÍNEK.

Zakoupené vstupenky pozbývají platnosti a je možné je vracet v pokladně našeho divadla do 20. 2. 2023.
 
Jako náhradu jsme do programu za toto představení zařadili inscenaci Kabinet zázraků neboli Orbis Pictus, na které je nutné zakoupit novou vstupenku.
 

Děkujeme za pochopení.

Vážení diváci,

v tuto chvíli můžete rezervovat vstupenky na naše únorová představení, a to zde na webu v sekci program nebo osobně na pokladně divadla. 
Pokladna je otevřena ve všední dny od 10:00 do 17:00 hodin nebo 1 hodinu před představením.
 

Předprodej na březen začne v pondělí 13. února 2023 v 10:00 hodin.

Motel kdesi hluboko v horách. V něm zatím prázdné pokoje. Do nich postupně přijíždí hosté. Každý si sebou nese svá tajemství a své touhy. Každý se do motelu dostal z jiného důvodu, jinou cestou.

Jaké příběhy vzniknou, až se potkají? To se dozvíte v sobotu 25. března v 19:30 hodin ve Studiu Naivního divadla Liberec.

Divadelní spolek Imjoy Vám opět poodhalí nová improvizátorská zákoutí. V Naivním divadle už popáté.

Ve středu 22. března srdečně zveme na speciální Večer v Naivním. V 19:30 hodin uvedeme naše představení ze světa počítačových her Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy, poté se uskuteční koncert zbrusu nového jazzového uskupení NBN Trio, skladajícího se z žádaných členů liberecké a pražské hudební scény.