Motel kdesi hluboko v horách. V něm zatím prázdné pokoje. Do nich postupně přijíždí hosté. Každý si sebou nese svá tajemství a své touhy. Každý se do motelu dostal z jiného důvodu, jinou cestou.
Jaké příběhy vzniknou, až se potkají? To se dozvíte v sobotu 25. března v 19:30 hodin ve Studiu Naivního divadla Liberec.
Divadelní spolek Imjoy Vám opět poodhalí nová improvizátorská zákoutí. V Naivním divadle už popáté.
Hrají: Alena Štěpánová, Lenka Sadvarová, Tereza Filipová, Veronika Tůmová, Barbora Krčmářová, Hana Nováková, Jan Ulbrych,Vojtěch Vaner,Martin Nožička
Spolupráce: Václav Černý
Rezervace vstupenek: www.naivnidivadlo.cz
Imjoy jsou na Jablonecku a Liberecku ojedinělým souborem, podobných jsou ale po republice asi tři desítky. Věnují se improvizačním longformám, divadelním zápasům, improshow, podporují spřátelené umělecké aktivity, můžete je vidět na festivalech, ale s radostí zahrají třeba i na svatbě.