Aktuality

Dva roky utekly jako voda a je tu další ročník Mezinárodního festivalu profesionálních loutkových divadel MATEŘINKA, určený dětem předškolního věku.

Festival se uskuteční ve dnech 13. - 17. června 2023 a nabídne řadu krásných inscenací i bohatý doprovodný program.

Vstupenky si můžete rezervovat na našem webu ZDE.

Těšíme se na viděnou!

Vážení diváci,

předprodej na červen 2023 běží, vstupenky můžete rezervovat na našem webu ZDE.
 
O letních prázdninách nás potkáte na náměstí Dr. E. Beneše v rámci letního hraní - v pátek 30. 6. ve 20:00 hrajeme Budulínka, v neděli 20. 8. ve 20:00 uvedeme inscenaci Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny!
Vstup je zdarma, koná se za příznivého počasí.
 

Těšíme se na viděnou!

Dne 7. června 2023 od 9:00, 10:00 a 11:00 hodin proběhne v Naivním divadle scénické čtení ze známé dětské knihy A. Lobela „Kvak a Žbluňk jsou kamarádi“. Program pro žáky základních škol se uskuteční pod hlavičkou FESTIVALU DĚTSKÉHO ČTENÁŘSTVÍ, pořádaného Sdružením pro veletrhy dětské knihy. Účinkuje: Diana Čičmanová.

V prostrách foyer a baru Naivního divadla si mohou diváci prohlédnout výstavu ilustrací Matěje Formana s názvem "PRO DĚTI", která představuje především ilustrace k výběru básní pro děti od Františka Hrubína (Od jara do jara, nakladatelství Albatros 2011).

Naše inscenace Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny! na divadelní přehlídce DÍTĚ V DLOUHÉ 2023 na základě diváckého hlasování získala Cenu Dítko. Cenu Jana Borny získala inscenace Šípková Růženka Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla. Moc děkujeme a také gratulujeme.