Aktuality

70 let Naivního divadla Liberec

Naivní divadlo Liberec si letos připomíná 70 let od svého založení. Oslavy tohoto významného jubilea se uskuteční na konci listopadu, jejich součástí bude hned několik zajímavých akcí.

Pouť krkonošská - foto Michal Kořán

Pouť krkonošská - tak zní název první novinky této sezóny, jejíž premiéra se uskuteční v sobotu 19. října v 18:00 hodin. Inscenace na motivy krátké povídky Karla Hynka Máchy bude určena dětem od 13 let i dospělým divákům.

Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!

V pátek 4. října se Naivní divadlo Liberec zúčastnilo Mezinárodního loutkářského festivalu Spectaculo Interesse v Ostravě, odkud si odvážíme Čestné uznání za vytvoření divadelního světa srozumitelného a blízkého nejmenšímu divákovi v inscenaci Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!

O beránkovi, který spadl z nebe

V sobotu 12. října se Naivní divadlo Liberec zúčastní mezinárodního loutkového festivalu ve Zwickau, kde v 10:00 hodin uvedeme inscenaci O beránkovi, který spadl z nebe.

Večer v Naivním - Pouť krkonošská

Ve středu 30. října v 19:30 hodin se mohou diváci v rámci Večera v Naivním těšit na naši novou inscenaci Pouť krkonošská. Kdo nestihl nedávnou premiéru, má tak další možnost zhlédnout hru podle povídky Karla Hynka Máchy, která je považována za jeden z prvních českých literárních hororů.