Aktuality

Vážení diváci,

v tuto chvíli běží předprodej na měsíc květen 2024. Vstupenky můžete rezervovat online na našem webu pod tímto odkazem ZDE nebo osobně na pokladně divadla. 

Předprodej na měsíc červen bude spuštěn v pondělí 13. května v 10:00 hodin. 

Srdečně Vás zveme na jedinečný Večer v Naivním, který se uskuteční v pátek 24. května v 19:00 hodin. Těšit se můžete hned na dvě představení spojená s osobností Josefa Váchala a také na výstavu ilustrací Dagmar Urbánkové. Večer je vhodný pro diváky od 13 let. V 19:00 hodin uvedeme ve Studiu NDL inscenaci Horror Vacui, poté se přesuneme do prostoru foyer, kde se uskuteční slavnostní Zastavení na výstavě ilustrací Dagmar Urbánkové - Světozor. Následovat bude v Klubu NDL inscenace Divadelního spolku LokVar s názvem Krvavý román. Rezervace vstupenek ZDE.

Úplně nenormální ochotnický spolek (ÚNOS) uvádí mírně detektivní původní komedii se zpěvy a mrtvolami – HOVORY S LEDNIČKOU ve středu 29. května a ve čtvrtek 30. května v 19:00 hodin v Sále Naivního divadla

Po mnoha letech, vyplněných převážně rodičovstvím a reprízami vlastních starých a osvědčených her, vystoupil divadelní soubor ÚNOS ze své komfortní zóny, a přichází s premiérou nové hry. Na střepech bývalého mladického elánu se již zrcadlí nastupující krize středního věku většiny členů souboru (především autora hry), a tak původní dávná idea zamýšlené veselé jednoaktovky o žrádle nabobtnala do regulérní celovečerní hry o vztazích manželských i mimomanželských.

Pro diváky od 12 let. Délka: 120 minut včetně přestávky.

Rezervace na 29. 5. ZDE

Rezervace na 30. 5. ZDE

Do připravované inscenace sháníme velké množství starých (od roku 1950 do současnosti) běžkařských lyží s vázáním a hůlek. Potřebujeme také lyžařské boty všech velikostí a typů. Pokud Vám něco z toho překáží na půdě, budeme moc rádi, když nám je věnujete.

Předem děkujeme za pomoc, příslušné vybavení můžete předat v pokladně našeho divadla v pracovní dny v čase 10:00 – 17:00 hodin.

Vaše Naivní divadlo Liberec

Srdečně Vás zveme na tradiční setkání s libereckými folklorními soubory Jizera a JizerkaVýroční vystoupení "24", které se uskuteční v sobotu 22. června 2024 v 18:00 hodin v Sále Naivního divadla Liberec.

Rezervace vstupenek ZDE.