Pro školy

Organizovaná představení pro školy

Naivní divadlo Liberec nabízí pravidelná dopolední představení pro mateřské, základní a střední školy. Obvyklé začátky představení jsou v  9:00 a 10:30 hodin v průběhu celého školního roku (1. 9. – 30. 6.). Pro vyšší ročníky základních škol a pro středoškolské publikum lze začátky představení smluvit individuálně.
 
Organizovaná školní představení lze sjednat hromadnou objednávkou zaslanou poštou, elektronicky nebo telefonicky s obchodním oddělením, a to na základě Nabídky NDL doručované přímo do škol. Přehled nabízených inscenací a objednávkový list najdete níže ke stažení – pro mateřské školy, základní a střední školy. Konkrétní termíny návštěv oznamuje obchodní oddělení NDL zhruba měsíc před konáním představení. Vzhledem ke snížení provozního příspěvku od SM Liberec jsme bohužel byli nuceni od ledna 2022 zvýšit základní vstupné na organizovaná školní představení z původních 60 Kč na 70 Kč. Cena pro studenty středních škol činí 80 Kč. Předem děkujeme za pochopení a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň a že si v našem repertoáru najdete tituly, které Vás a Vaše žáky zaujmou, potěší a obohatí. 
 

Mateřské školy - objednávka

 
 

Pracovní listy Pavlik, Bobby a duchové města

Podpora dopravy žáků

Školy patřící do Libereckého kraje a sídlící ve větší vzdálenosti od Liberce mohou při návštěvách představení NDL využít dotovaných svozů, podporovaných Libereckým krajem. Cena přepravy je individuální s ohledem na lokalitu a podmínky přepravce. Příspěvek Libereckého kraje činí cca 30 % ceny dopravy. Aktuální cenové možnosti sdělí obchodní oddělení NDL.
 
S jakýmkoli dotazem se neváhejte obrátit na obchodní oddělení:
e-mail: obchodni@naivnidivadlo.cz, tel.: 485 253 632
Zastoupeno Eliškou Machovou (tel. 733 697 930) a Janou Pittnerovou (tel. 603 557 466)