Aktuality

Autor fotografie: Tomáš Mařas (Český rozhlas Liberec)

Ve věku 87 let zemřel v pondělí 3. června režisér, výtvarník, autor, herec a v neposlední řadě pedagog, Jan Schmid. V Naivním divadle si ho budeme navždy pamatovat jako zakladatele a vůdčí osobnost zdejšího experimentálního Studia Ypsilon. Jako tvůrce řady ve své době průkopnických loutkových inscenací pro děti. A také jako člověka, který našemu divadlu vymyslel jeho současné jméno. Čest jeho památce.

Od tohoto týdne už na naše inscenace svítí šest špičkových zbrusu nových reflektorů. Naivní divadlo totiž obdrželo investiční účelovou dotaci z rozpočtu Libereckého kraje (č. OLP/150/2024) na nákup reflektorů ETC SOURCE FOUR LED SERIES3 LUSTR X8 do divadelního sálu. Máme radost, děkujeme a svítíme!


 

Vážení přátelé, všem, kteří jste nám darovali staré běžky, hůlky, boty a retro oblečení pro výrobu inscenace o Jizerské padesátce, moc děkujeme. Nyní již máme vše, co potřebujeme. Staré běžky nám nosili nejen jednotlivci, ale velkou měrou přispěli také majitelé ski obchodů, půjčoven a základní a střední školy. Vám všem patří naše obrovské poděkování. Výroba nyní probíhá a my se na vás budeme těšit s novou inscenací v říjnu. Pokud jste nám na sebe nezanechali kontakt, prosíme napište, připravujeme malé překvapení. 

Velké díky všem!

V době letních prázdnin se na vás těšíme v rámci akce Léto na náměstí před libereckou radnicí. V neděli 7. července ve 20:00 hodin uvedeme loutkovou hudební inscenaci Budulínek, v neděli 18. srpna také ve 20:00 hodin se můžete těšit na loutkovou komedii Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny! Vstupné se neplatí. Koná se za příznivého počasí. 

Těšíme se na vás!

Vážení diváci,

v tuto chvíli běží předprodej na měsíc červen 2024. Vstupenky můžete rezervovat online na našem webu pod tímto odkazem ZDE nebo osobně na pokladně divadla. 

On-line předprodej na září začne v pondělí 12. srpna v 10:00 hodin.