Aktuality

Vážení diváci,

v tuto chvíli běží předprodej na měsíc duben a květen 2024. Vstupenky můžete rezervovat online na našem webu pod tímto odkazem ZDE nebo osobně na pokladně divadla. 

Předprodej na měsíc červen bude spuštěn v pondělí 13. května v 10:00 hodin. 

V sobotu 20. dubna v 19:00 hodin se v Naivním divadle můžete opět těšit na improvizační longformu IMJOY, tentokrát nesoucí název Imjoy & z ničeho nic. Divadelní spolek Imjoy v celovečerním představení 100% volné improvizace. Improvizátoři vstupují na scénu vybaveni jen svou nevyčerpatelnou láskou ke hře. Z ničeho nic. A z ničeho všechno. No rules. No limits. Ta nejopravdovější improvizace, jakou jste kdy viděli.

Rezervace vstupenek ZDE.

V sobotu 11. května se můžete těšit na premiéru naší novinky YETTI, která se uskuteční v 17:00 hodin v Sále Naivního divadla a je určena dětem od 6 let. Autorská inscenace vypráví o malé Aničce, které její tatínek neřekne jinak než Annapurna. On sám je totiž horolezec a právě odjíždí do dalekého a vysokého pohoří Himálaj, aby tam vylezl na horu stejného jména - na Annapurnu. Ale taková výprava může být pěkně nebezpečná, a není proto divu, že se Anička o tatínka bojí. Že spadne, že zmrzne, nebo že ho dokonce unese Yetti. V Aniččiných představách ožívají bájní himálajští tvorové, legendární zvířata i tibetští lámové a doprovázejí jejího tatínka při cestě k vrcholu Annapurny. Ten je však pořád příliš vysoko a Yetti je blíž a blíž… Vstupenky ZDE.

Do připravované inscenace sháníme velké množství starých (od roku 1950 do současnosti) běžkařských lyží s vázáním a hůlek. Potřebujeme také lyžařské boty všech velikostí a typů. Pokud Vám něco z toho překáží na půdě, budeme moc rádi, když nám je věnujete.

Předem děkujeme za pomoc, příslušné vybavení můžete předat v pokladně našeho divadla v pracovní dny v čase 10:00 – 17:00 hodin.

Vaše Naivní divadlo Liberec

Srdečně Vás zveme na jedinečný Večer v Naivním, který se uskuteční v pátek 24. května v 19:00 hodin. Těšit se můžete hned na dvě představení spojená s osobností Josefa Váchala a také na výstavu ilustrací Dagmar Urbánkové. Večer je vhodný pro diváky od 13 let. V 19:00 hodin uvedeme ve Studiu NDL inscenaci Horror Vacui, poté se přesuneme do prostoru foyer, kde se uskuteční slavnostní Zastavení na výstavě ilustrací Dagmar Urbánkové - Světozor. Následovat bude v Klubu NDL inscenace Divadelního spolku LokVar s názvem Krvavý román. Rezervace vstupenek ZDE.