Aktuality

Vážení diváci,

v tuto chvíli běží předprodej na měsíce únor a březen 2024. Vstupenky můžete rezervovat online na našem webu pod tímto odkazem ZDE nebo osobně na pokladně divadla. 

Předprodej na měsíc duben bude spuštěn v pondělí 11. března v 10:00 hodin. 

Po 91 úspěšných reprízách se v únoru slavnostně rozloučíme s inscenací Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy. V komedii Šimona Olivětína určené čerstvým „náctiletým“ i jejich rodičům pátrá skupina dospělých po svých ztracených dětech. Brzy se ukáže, že stopy vedou ze světa reálného do světa virtuálního... Jak pátrání dopadne, se můžete (naposledy) dozvědět v úterý 20. února v 19:00 hodin. Po skončení pak následuje koncert jazzy_hip-hopového uskupení JJcrew, které hraje life či na loopstation, a do toho přednáší své rapové “básně” liberecký Raper Fock! 

Vstupenky ZDE

Přijede k nám Drak a Bratislavské bábkové divadlo!

Přátelé loutkáři z Divadla DRAK z Hradce Králové k nám společně s Bratislavským bábkovým divadlem přivezou koprodukční inscenaci Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník, která vznikla u příležitosti 30. výročí rozpadu Československa. Těšit se na ně můžete ve čvrtek 21. března v 19:00 hodin v Sále NDL. 

Vstupenky ZDE.

Srdečně Vás zveme na další z Večerů v Naivním, který se uskuteční v úterý 5. března v 19:00 hodin. I tentokrát u nás přivítáme pražského hosta, a to Švandovo divadlo. Těšit se můžete na oceňovanou inscenaci Hadry, kosti, kůže, která nahlíží na soužití legend české kultury - "černého anděla poezie" Vladimíra Holana a "národního klauna" Jana Wericha - ve vile na Kampě. 

Rezervace vstupenek ZDE

V úterý 12. března v 16:00 hodin se v Sále našeho divadla uskuteční závěrečná prezentace příběhů natočených a zpracovaných žáky z Liberce, které vznikly v rámci vzdělávacího projektu Příběhy našich sousedů neziskové organizace Post Bellum.
Zajímavé pamětníky Vám představí děti z šesti libereckých základních škol. Žákovské dokumentaristické týmy nahrály rozhovory s výjimečnými pamětníky a vznikly neotřelé audio a video reportáže.

Odpolednem provede herečka Diana Čičmanová.

Vstup volný.