Aktuality

Právě dnes, 21. března, slavíme Světový den loutkového divadla. V letošním roce se dostalo významného uznání českému loutkovému divadlu, jelikož autorkou poselství ke Světovému dni loutkářství byla zahraniční odbornou veřejností zvolena Nina Malíková, česká dramaturgyně, redaktorka, odbornice na loutkové divadlo. Kromě loutkářství jsme si v pondělí 20. března připomněli také Světový den divadla pro děti a mládež, příští týden 27. března nás čeká Světový den divadla. 

Jednotlivá poselství si můžete přečíst zde:

Ve středu 22. března srdečně zveme na speciální Večer v Naivním. V 19:30 hodin uvedeme naše představení ze světa počítačových her Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy, poté se uskuteční koncert zbrusu nového jazzového uskupení NBN Trio, skladajícího se z žádaných členů liberecké a pražské hudební scény. 

Vstupenky zde: www.naivnidivadlo.cz

Motel kdesi hluboko v horách. V něm zatím prázdné pokoje. Do nich postupně přijíždí hosté. Každý si sebou nese svá tajemství a své touhy. Každý se do motelu dostal z jiného důvodu, jinou cestou.

Jaké příběhy vzniknou, až se potkají? To se dozvíte v sobotu 25. března v 19:30 hodin ve Studiu Naivního divadla Liberec.

Divadelní spolek Imjoy Vám opět poodhalí nová improvizátorská zákoutí. V Naivním divadle už popáté.

Rezervace vstupenek: www.naivnidivadlo.cz

První dubnovou sobotu přívítáme v Naivním divadle pražského hosta – Studio Damúza, které v 10:00 hodin uvede loutkovou inscenaci pro děti od pěti let Perníková chaloupka.

Pohádka pro jednu herečku (Miroslava Bělohlávková) a muzikanta (Marek Bělohlávek) vypráví o tom, že i ten nejsladší perníček může někdy pořádně zhořknout v ústech... a že nic není takové, jak by se mohlo na první pohled zdát.

 

Vážení diváci,

představení Dejvického divadla ELEGANCE MOLEKULY se uskuteční v náhradním termínu v sobotu 21. října 2023 v 19:30 hodin. Vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti.
Možnost vrácení zakoupených vstupenek v pokladně NDL trvá.

Vstupenky na nový termín v tuto chvíli NEJSOU V PRODEJI.

Omlouváme se Vám za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.